אודות אינדקס עורכי דין און ליין

האינדקס שלנו

אינדקס עורכי דין. מדריך עורכי דין הישראלי המציג את רשימת עורכי הדין בכל תחום ובכל עיר ואיזור בישראל וכן רשימה מפורטת של משרדי עורכי דין בארץ.

באתר תוכלו למצוא מדריך מלא של עורכי הדין בתחומים השונים ולקל מענה בכל תחום משפטי.

מעוניינים בחוזה לדירה? צריכים נוטריון או מגשר? נפגעתם בתאונת דרכים? מחפשים עורך דין פלילי בדחיפות?

באתר שלנו תוכלו למצוא את עורכי הדין הטובים ביותר לפי הקטגוריות והתחומים השונים ולקבל מענה מהיר ללא כל התחייבות 

"עורך הדין תמיד עומד לצידך. האויבים שלך הם האויבים שלו."

סטיבן קינג

עולם לרשת

מאז 2007

משרד עט תקשורת העומד מאחורי האתר עורכי דין און ליין מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט ממוקדים המספקים מידע עדכני לקהלי היעד הרלוונטיים.

משרדנו מתמחה גם בהקמת אתרים, וגם בקידום אורגני דבר המאפשר למשרדי עורכי הדין המופיעים באתר להתקדם במעלה תוצאות החיפוש בגוגל 


דברים שחשוב לדעת על אינדקס עורכי דין

שאלות ותשובות

הפרסום של שורת פרסום הינו בחינם עם זאת פרסום מורחב הינו בתשלום שנתי מינימלי.

משרדנו משקיע רבות בקידום האתר והעסקים המפרסמים וכן בקידום אורגני מה שיאפשר לכם להתקדם במעלה תוצאות החיפוש בגוגל ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים חדשים

24\6
בטלפון:08-6767559
כמו כן ניתן להשאיר פרטים בעמוד צור קשר ונחזר אליכם בהקדם

כמעט בכל תחום בישראל יש צורך בעורכי דין. מחפשים לרכוש דירה חדשה? הסתבכתם בפלילים? נפגעתם ברשלנות רפואית? מתגרשים? אתר חדש יעשה לכם סדר עם אינדקס עורכי דין מורחב שיקצר לכם את הדרך לעורך דין מומלץ.

 

תחום עריכת הדין והייעוץ המשפטי נהנה מאינפלציה עם כמעט 70,000 עורכי דין הפועלים בישראל.


במדינות רבות נקבע שיש לאדם זכות להיוועץ בעורך דין לפני חקירה, וכי על החוקר מוטלת חובה להבהיר לנחקר את זכותו זו. הדבר מוכר בישראל בעיקר בשל העובדה שהעצה הראשונה במעלה שעורכי דין נותנים ללקוחותיהם היא לשתוק בחקירה.זהו רק אחד התחומים בהם יש צורך בעורך דין מקצועי בדיוק כמו בתחום המשפחה, התעבורה והבריאות.

 

חוק לשכת עורכי הדין בישראל שנחקק בשנת 1961 מסדיר את פעילותם של מי שאחראים על הייעוץ המשפטי בישראל קרי עורכי הדין.

בשנים האחרונות פורח העיסוק בתחום וכמות עורכי הדין משיקה ל 70,000 עורכי ועורכות דין נכון לשנת 2021.

רבים מעורכי הדין מקימים משרדים עצמאיים וגם הרשויות במדינת ישראל הן בשלטון המרכזי והן בשלטון המקומי מעסיקות מחלקות משפטיות רחבות כאשר המעסיקים הבולטים הינם פרקליטות המדינה, הפרקליטות הצבאית וכן משרדי הממשלה וסופי הסמך שלהם. דוגמא מנהל האוכלוסין שתחת משרד הפנים מעסיק אגף משפטי נרחב לא פחות מהמשרד עצמו.

בשנים האחרונות חלה אינפלציה גם באתרים המסקרים ומציגים את תחום המשפט ככלל ואת עורכי הדין בפרט. עורכי הדין הבינו שאתרי האינטרנט ותחומים כמו דיגיטל וקידום אורגני הינם הטובים ביותר על מנת להגיע אל הלקוח הפוטנציאלי.


אינדקס עורכי דין בישראל- עורכי דין און ליין – www.lawyersonline.co.il

בפורטל שלנו תוכלו לקבל פרטים על משרדי עורכי דין בישראל. באתר קיים אינדקס לפרסום של עורכי הדין המציעים שירותים משפטיים ושירותים מקוונים בתחומים השונים וביניהם: עורך דין פלילי, דיני מקרקעין, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני משפחה, דיני נזיקין, רשלנות רפואית ועוד.באתר קיים מידע נרחב כמו גם מדריך עורכי דין בישראל ובו מידע על עורך דין דיני עבודה, עורך דין הוצאה לפועל, עורך דין , עורך דין פלילי, עורך דין צוואות, עורך דין רשלנות רפואית, עורכי דין דיני משפחה, עורכי דין זכויות יוצרים, עורכי דין לענייני משפחה, עורכי דין לתעבורה, עורכי דין מקרקעין, עורכי דין תעבורה ועוד וכן מדור של עורכי דין מומלצים ומידע בתחום.

אז אם אתם עורכי דין או מחפשים עורך דין בתחום ספציפי ו\או מידע על מערכת המשפט האתרים דלעיל יסייעו לכם גם לצאת לדרך וגם להתקדם בתחום.